Кошик
110 відгуків
вул. Пожарского, 11/7, Київ, Україна
Додати відгук
+380 (96) 227-41-74

Авторське право на матеріали сайту

Матеріали сайту goldplay.in.ua є об'єктом авторського права.

Усі матеріали сайту https://goldplay.in.ua є об'єктом авторського права (всі тексти, всі графічні матеріали (ФОТО ТОВАРІВ, ЛОГОТИП, ФОТО В СТАТТЯХ та інші зображення)).

Це означає, що копіювання або неправомірне використання матеріалів сайту goldplay.in.ua адміністративно і кримінально караються. Відповідно до Закону України про авторське право, відповідальність настає навіть у разі, якщо вчиняються дії, які утворять загрозу порушення авторського права.

Оприлюднення (опублікування), повністю або частково матеріалів сайту під ім'ям особи, яка не є автором цього матеріалу, заборонено. Використання матеріалів дозволяється лише за наявності письмового дозволу адміністрації сайту goldplay.in.ua.

Якщо Ви десь у мережі бачили матеріали нашого сайту, повідомте нам про це будь-яким зручним для Вас способом за нашими Контактами.

Свідоцтво про реєстрацію авторського права

Перед тим як копіювати щось із нашого сайту без нашого на те дозволу радимо дочитати статтю до кінця та подумати, чи варто це робити.

Відповідно до Закону України про авторське право ми маємо право вимагати від порушників авторського права через суд:

  • відшкодування моральної шкоди, заподіяної порушенням авторського права;
  • відшкодування матеріальних збитків, завданих порушенням авторського права;
  • стягнення з порушника авторського права доходу, отриманого внаслідок порушення;
  • виплати компенсації, що визначається судом, у розмірі від 10 до 50000 мінімальних заробітних плат замість відшкодування збитків або стягнення доходу.

Понад те, відповідно до ст. 51-2 Кодексу про адміністративні порушення за порушення авторських прав передбачено Адміністративну відповідальність, а саме: штраф від 10 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, згідно зі ст. 176 Кримінального кодексу України кримінально-караним визнається умисне незаконне відтворення, поширення об'єктів авторського права, якщо це завдало матеріальних збитків у розмірі від 4000 грн. Таке порушення авторських прав спричиняє штраф від 3 400 грн. до 51000 грн. або виправні роботи до 2 років, або позбавлення волі до 6 років із конфіскацією та знищенням усіх екземплярів творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних.

 

Адміністрація сайту https://goldplay.in.ua дякує Вам за правомірне використання наших матеріалів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner